Formoza Challenge Oborniki

Formoza Challenge Oborniki 2-06-2024

Formoza Challenge to przede wszystkim dobra zabawa dla każdego, w tym dla całych rodzin – luźna forma festynu z ostrą rywalizacją w tle zachęca do odwiedzania biegu wraz z kibicami. Formoza w Obornikach to możliwość startu na dystansie SHORT (ok. 5 km) lub LONG (ok. 10 km), dziennie w drużynie lub samodzielnie oraz ULTRA z plecakiem i atrapą karabinu.

Organizatorzy nie zapominają oczywiście o najmłodszych komandosach – specjalnie dla nich rozwijany jest format FORMOZA KIDS – co oznacza bieg w asyście komandosów FORMOZY.

Formoza Challenge oznacza pokonanie samego siebie i własnych słabości a także współpracę i wsparcie się na innych uczestnikach.

Motto „Nigdy nie zostawiamy swoich” – jest potwierdzane na każdym kilometrze biegu. Współpraca między zawodnikami to warunek pokonania trudnego toru Formozy.

Termin: 2 czerwca, 2024

Miejsce: Oborniki – Tor Motocrossowy w Obornikach (ul. Łukowska 16, 64-600 Oborniki)

Dystanse: SHORT (ok. 5 km), LONG (ok. 10 km) oraz ULTRA

Konkurencje: LONG,  ULTRA CHALLENGE, LONG TEAM CHALLENGE, SHORT TEAM CHALLENGE, SHORT, KIDS SHORT, KIDS LONG

Uczestnicy: amatorzy, dorośli i dzieci (KIDS)

Przeszkody: od 20 do ponad 50 przeszkód zarówno naturalnych, jak i sztucznych. Przeszkody z wykorzystaniem wiedzy J.W Formoza raz sprzętu tej i innych jednostek wojskowych. Obecne także przeszkody wodne (pokonywanie zbiorników wodnych), strzelnice, przeszkody mentalne (zagadki, łamigłówki), wymagające przenoszenia przedmiotów, etc.

Koordynaty: Szerokość geograficzna: 52.642402 | Długość geograficzna: 16.833069

WEŹ UDZIAŁ W FORMOZA CHELLANGE

Dołącz do wyjątkowego wydarzenia survivalowego
sygnowanego marka komadosów J.W. Formoza – i pamiętaj, że my

“Nigdy nie zostawiamy swoich”.

Nie czekaj, zapisz się już dziś!