Formoza Challenge Ustka

Formoza Challenge Ustka 28-07-2024

Hasłem biegu jest „Nigdy nie zostawiamy swoich” – to motto przyświeca zarówno organizatorom, jak i uczestnikom tej wyjątkowej imprezy. Liczy się przede wszystkim dobra zabawa w gronie przyjaciół.

Formoza Challenge to przede wszystkim dobra zabawa dla każdego, w tym dla całych rodzin – luźna forma festynu z ostrą rywalizacją w tle zachęca do odwiedzania biegu wraz z kibicami.

Formoza w Ustce to start w szczycie sezonu urlopowego i połączenie przyjemnego (czyli biegu) z pożytecznym (czyli urlopem). Formoza Ustka to możliwość startu na dystansie SHORT (około 5 km) oraz LONG (około 10 km), w drużynie lub samodzielnie.

Organizatorzy nie zapominają oczywiście o najmłodszych komandosach – specjalnie dla nich rozwijany jest format FORMOZA KIDS, dystanse SHORT (dla młodszych) i dystans LONG (dla tych nieco starszych) – co oznacza bieg w asyście komandosów FORMOZY.

FORMOZA to jednostka morska, zatem w Ustce komandosi poczują się jak w domu. Należy liczyć na kąpiel zarówno w leśnych stawach, jak i oczywiście w morzu.

Całość zakończy finisz w usteckim porcie. Będzie to wyjątkowy bieg w morskim otoczeniu z przeszkodami na plaży i w lesie. Zaś bliskość usteckich jednostek wojskowych zagwarantuje dodatkowe atrakcje.

Formoza Challenge oznacza pokonanie samego siebie i własnych słabości a także współpracę i wsparcie się na innych uczestnikach.

Motto „Nigdy nie zostawiamy swoich” – jest potwierdzane na każdym kilometrze biegu. Współpraca między zawodnikami to warunek pokonania trudnego toru Formozy.

Termin: 28 lipca 2024

Miejsce: Ustka – Bunkry Bluchera / Twierdza Ustka, ul. Bohaterów Westerplatte w Ustce

Konkurencje: format drużynowy (od 4 do 10 osób), indywidualny.

Uczestnicy: dzieci, amatorzy, dorośli

Przeszkody: od 20 do 50 przeszkód zarówno naturalnych, jak i sztucznych. Przeszkody z wykorzystaniem wiedzy J.W Formoza oraz sprzętu tej i innych jednostek wojskowych. Obecne także przeszkody wodne (pokonywanie zbiorników wodnych), strzelnice, przeszkody mentalne (zagadki, łamigłówki), wymagające przenoszenia przedmiotów, etc.

Koordynaty: Szerokość geograficzna: 54.585290 Długość geograficzna: 16.849597

28 lipca amatorzy mocnych biegowych wrażeń spotkają się w Usteckim porcie. Na śmiałków czeka wiele formatów na dwóch dystansach: SHORT oraz LONG. Komandosi nie zapomnieli także o najmłodszych organizując Formoza Kids. Jedno jest pewne – nie zabraknie wojskowego klimatu, błota, wody i kilkudziesięciu przeszkód.

WEŹ UDZIAŁ W FORMOZA CHELLANGE

Dołącz do wyjątkowego wydarzenia survivalowego
sygnowanego marka komadosów J.W. Formoza – i pamiętaj, że my

“Nigdy nie zostawiamy swoich”.

Nie czekaj, zapisz się już dziś!